Jūrininkų laukia išskirtinis vakaras [2]

Vidmantas Matutis

6973101aeeb41

Jau kelintus metus iš eilės Uosto direkcija vėl rengiasi Jūrininkų vakarui, kurį kažkada buvo nustelbęs mero balius.

Šiltas Jūrininkų vakaras vyko pernai per Jūros šventę. Jame lankėsi ne tik šią tradiciją nuolat palaikantis susisiekimo ministras, bet ir tuometis premjeras Algirdas Butkevičius.

Įpratę gauti valdžios dėmesio jūrininkai tikėtųsi premjero apsilankymo ir šiemet. Nors laivynas Lietuvoje mažėja, bet tuo pat metu auga Klaipėdos uosto reikšmė. O jog jūrininkų vakaras ne vien jūrininkų susibūrimas. Tai viso jūrinio komplekso, įskaitant ir uosto darbuotojus, šventė. Ne atsitiktinai Jūrininkų vakaras jau vadinamas Jūrininkų ir jūrų transporto garbės darbuotojų vakaru. Per jį teikiami įvairiausi apdovanojimai, ženklai, o svarbiausi – kapitono Liudviko Stulpino medaliai. Po du medalius kasmet teikiama išskirtinai tik Jūrininkų vakare.

Šiemet Jūrininkų vakare tikimasi sulaukti maždaug 500 žmonių. Vakarui surengti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija yra numačiusi iki 35 tūkst. eurų.

Jau žinoma, kad Jūrininkų vakaras vyks per Jūros šventę liepos 28 dieną nuo 19.30 val. Klaipėdos koncertų salėje, o vakarėlis su vaišėmis vyks šios salės kiemelyje.

Planuojama, kad tiek koncertų salės prieigos, tiek jos kiemelis bus papuoštas jūrinę dvasią atitinkančiais akcentais.

Vakare numatytas aukšto lygio muzikos kolektyvų koncertas, pabaigoje planuojami netgi fejerverkai.

 
    avatar

    Mūsų draugai

    klaipedos naujienos