Jubiliejinis pažintinių ekskursijų sezonas uoste

Vidmantas Matutis

7220e6e13ba5b

Savaitgalį, tiksliau šeštadienį, per Europos Jūros dieną, prasidėjo jubiliejinis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija rengiamas ekskursijų po uostą sezonas.

Dešimtus metus iš eilės klaipėdiečius ir miesto svečius Uosto direkcija kviečia į nemokamas pažintines apžvalgas laivu po uosto akvatoriją. Šiemet ketinama surengti apie 30 nemokamų pažintinių ekskursijų.

Ekskursijos laivu „Venus S“ visuomenei bus organizuojamos nuo birželio 2 dienos, penktadieniais 10 ir 12 valandomis. Išankstinė registracija tel. (8 46) 314 800.

Ekskursijos įdomios ir naudingos, nes paprastai jose uostą pristato jį puikiai žinantys Uosto direkcijos specialistai – pats Uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus, rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas ar kuris nors kitas vadovas.

Į pirmąją pažintinę šių metų iškylą Uosto direkcija pakvietė šalia uosto gyvenančių bendruomenių narius. Tai rodo, kad Uosto direkcija ieško geresnių kontaktų su aplinkiniais gyventojais. Ši valstybės valdoma įmonė yra draugiška kaimynams, plačiai dalyvauja Klaipėdos miesto veikloje palaikydama įvairias jūrines ir kultūrines iniciatyvas.

Ekskursijos po Klaipėdos uostą, nuolat yra lydimos pasakojimų apie jo veiklą, reikšmę bei ateities planus. Valandos trukmės ekskursijų metu klaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai turi galimybę iš arčiau susipažinti su uostu ir čia veikiančiais terminalais.

 
    avatar

    Mūsų draugai

    klaipedos naujienos