Jūra

Vidmantas Matutis

2017-03-14, 11:12

Rygos uoste – keleivių srauto šuolis [1]

Rygos uoste –  keleivių srauto šuolis
© Vidmanto Matučio nuotr.

Estijos keltų kompanija „Tallink grupp“ vasarį aptarnavo 654 tūkst. keleivių – 3,4 proc. daugiau nei pernai. Didžiausias kiekis keleivių yra tarp Talino ir Helsinkio.

Tačiau didžiausias net 22,4 proc. keleivių srauto augimas užfiksuotas linijoje iš Rygos į Stokholmą. Ja vien vasarį naudojosi 45080 keleivių. Šią linija naudojasi ir daug Švedijoje dirbančių lietuvių.

Tarp Estijos ir Suomijos uostų keleivių srauto augimas siekė 3,2 proc.

Vis dažniau žmonės keliauja kartu su automobiliu. Vien per vasarį keltais tarp Rygos ir Stokholmo gabenta 3270 lengvųjų automobilių – 4,3 proc. daugiau nei 2016 metų vasarį. Didžiausias kiekis lengvųjų automobilių plukdomas linijose tarp Estijos ir Suomijos – net 55320 automobiliai. Augimas čia nežymus – vos 0,4 proc. Didžiausias lengvųjų automobilių srauto augimas „Tallink grupp“ linijose tarp Suomijos ir Švedijos – net 7,4 proc. Iš viso čia keltais plukdyta 6900 automobiliai.

Didžiausias krovinių srauto augimas fiksuotas kaip tik tarp Estijos ir Suomijos uostų – net 6,4 proc. Tarp Rygos ir Stokholmo gabenta 3,1 proc. daugiau krovinių.

Netikslumai, klaidos straipsnyje? Susisiekite su redakcija

Susijusios naujienos

На паромах – изменения из-за подорожания топлива
Estų   kompanijos  mėnesio   rekordai
„Talink“  keltuose   mažėja   keleivių
Потоки   пассажиров   быстро   растут
Vardas*:
Komentaras*: