Jūra

Vardas*:
Komentaras*:
 
5. xxx
2016 01 02 12:13

Albatroso paminklo apdovanojimo sąvoka yra ne ŽUVUSIEMS jūroje jūrininkams, o NEGRYŽUSIEMS iš jūros...skirkit dieną nuo nakties

Informuoti apie netinkamą komentarą
4. Klaipėdoj yra ir dar blogiau
2014 09 25 12:32

Yra ir blogesnių atvejų. Štai vienas pranešimas apie sovietinius išsigimimus, kuris neabejoju labai į nieką suvarys Klaipėdos Universiteto prestižą. Elitas (Ten - apie KU rektorių)Lietuvoje skaitosi tik tada, jei jie pasiruošę iš visų jėgų spardytis ir dvėsti. It tam, kad išgelbėtų įsipareigojimus Stalinistinėms klastotėms apie padėtį? Daryti viską prieš realių, tą Stalinografiją paneigiančių faktų atsiradimą..? Apie tai itin riebiai - Yahoo-Group-Telepathy. Visam Pasauliui. Paskutinėje (manau, kad. Na - šios dienos) žinutėje. Pavyzdys - būtent apie KU. Beje, tą Yahoo Group radau telegraph.co.uk tinklapyje. Jūs ten sakot - \"lietuviai, grįžkit iš Anglijos...\" Kur??? Į rusiško beždžioniavimo tundrą, sukurtą tokių elitų? Siūlymas kolaboruoti, gelbstint tokių degradų, kaip KU rektorius, ilgalaikį vislumą - tas pats siūlymas kolaboruoti, kad išgelbėti sovietines struktūras.

Informuoti apie netinkamą komentarą
3. patarimas
2014 04 22 07:36

prieš rašydamas išsipagiriok.

Informuoti apie netinkamą komentarą
2. autorius klaidina
2013 05 30 14:18

Jei butu kalbama apie pauksti albatrosa, tai autorius teisus, bet apdovanojimas yra padarytas ne pagal pauksti, o pagal paminkla zuvusiems. Tai sutikite, kad apdovanojant duoti paminklo zuvusiems sumazinta kopija tikrai ne pati geriausia ideja. Gal autorius sito nezino?

Informuoti apie netinkamą komentarą
1. Nuomonė
2013 05 20 15:01

"Lėbartų kapinės" - gudriau nė nesugalvosi.

Informuoti apie netinkamą komentarą