(Lietuvių) Burlaivių sutiktuvėms — daugybė smulkmenėlių

  • Понедельник Декабрь 3rd, 2018 10:15
Vidmantas Matutis

Praeitis 2009 m. pirmosios „The Tall Ship Races“ regatos akimirkos Klaipėdoje

Извините, этот техт доступен только в “Литовский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Извините, этот техт доступен только в “Литовский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Burlaivių regatos „The Tall Ship Races“ sutiktuvėms 2021 m. rengiamasi pagaminti įvairių smulkmenėlių nuo dėklų, valiklių iki pieštukų ar rašiklių.

Kuo nustebinti svečius?

2021 m. Klaipėda vėl priims didžiųjų burlaivių regatą „The Tall Ship Races“. Renginys Klaipėdoje vyks birželio 27-30 d. Klaipėda paskirta didžiųjų burlaivių regatos starto uostu. Iš jos burlaiviai plauks į Sankt Peterburgą, po to — Taliną, Mariehamną, Ščeciną.

Klaipėdoje jau prasidėjo pasiruošimo renginys šiam svarbiam įvykiui. Paskelbtas reklaminės medžiagos kūrimo šiam renginiui konkursas. Kuo rengiamės nustebinti į Klaipėdą atplaukusius svečius? Tarsi ir nedaug kuo.

Kaip visada visuose masiniuose renginiuose bus pagaminti marškinėliai, skirti patiems šventės organizatoriams ir savanoriams. Bus vieningo stiliaus ir dizaino regatos ženklai, logotipas. Bus ir suvenyrų iki 10 eurų vertės.

Plevėsuos vėliavėlės

Dar bus daugybė įvairių smulkmenėlių su šventės atributika: gertuvės, raktų pakabukai, rašikliai, pieštukai, kortelių dėklai ant telefono ir telefono ekrano valikliai, magnetukai, kaklaskarės, maišeliai su Klaipėdos simbolika, krepšiai daiktams.

Numatyta ir daugybė popierinių daiktų: užrašų knygutės, brošiūros, lankstinukai, reklamjuostės, netgi Klaipėdos miesto savivaldybės firminis šventinis blankas ir popierinis dokumentų segtuvo aplankas su Klaipėdos ženklais. Pasirūpinta ir apie šventinius elektroninio pašto parašo ir reklaminio skelbimo spaudoje šablonus.

Ant Dangės upės ir miesto gatvių apšvietimo stulpų planuojama pakabinti daugybę vėliavėlių su regatos „Tall Ship Races“ simbolika.

Regatų lyderiai

Regatos „The Tall Ship Races“ organizatoriai akcentavo, kad 2009 m. pirmą kartą priėmusi šią regatą Klaipėda pasirodė puikiai.

Klaipėda įrodė, kad moka ir gali priimti didžiulį tarptautinį renginį ir sukurti fantastišką šventę šimtams tūkstančių žmonių. Klaipėdos pasirodymas 2009 metais lėmė šios regatos sugrįžimą į Lietuvą vos po 12 metų.

Kiti miestai šios regatos laukia gerokai ilgiau. Į Taliną ji sugrįš po 29 metų. Čia regata „The Tall Ship Races“ pirmą ir paskutinį kartą surengta 1992 metais. Tiesa, Taline 2017 m. įvyko įdomus Klaipėdoje dar nebuvęs renginys „The Tall Ship Fleet“, kuriame dalyvavo net 44 laivai vilkikai. Kad vilkikų pasirodymai gali būti įspūdingi galima pamatyti per laivų paradus Klaipėdoje kiekvienų metų gegužę.

Sankt Peterburge ir Alandų salų sostinėje Mariehamne „The Tall Ship Races“ regatos etapai dar iš viso nėra buvę ir 2021 m. vyks pirmą kartą. Iš visų 2021 m. šios regatos dalyvių daugiausiai patirties turi Lenkijos Ščecino uostas. Čia regatos „The Tall Ship Races“ baigiamieji etapai vyko 2007, 2013, 2015 ir 2017 metais. Organizatoriams padarė įspūdį, kad į šventinius renginius Ščecine kaskart susirenka maždaug po du milijonus žmonių ne tik iš Lenkijos, bet ir iš šalia esančios Vokietijos, kitų šalių.
    avatar

    Партнеры

    klaipedos naujienos